Sağlığını Düşün”   D vitamini eksikliği; kemik yoğunluğunu da olumsuz etkiler ve kemik hastalıklarına davetiye çıkarır.

Meme kanseri etkinliğinde buluştuk!

Her 8 kadından biri yaşamı boyunca meme kanserine yakalanma riski taşıyor. Meme kanseri erken evrede tespit edildiğinde tamamen tedavi edilebiliyor. Biruni Üniversite Hastanesi Genel Müdürü Serap Kilerci ULUSAL “Meme kanseri tüm dünyada kadınları etkileyen ciddi bir küresel sorunudur. 2021 yılı itibariyle meme kanseri dünya genelinde en yaygın görülen kanser türü olarak açıklandı. 

Biz de Biruni Üniversite Hastanesi olarak tüm kadınlarımızı farkındalık oluşturmaya ve düzenli muayeneye davet ediyoruz. Ekim ayı boyunca muayene ve mamografi hizmetlerimizi ücretsiz gerçekleştiriyoruz.  

 

Meme kanserinin teşhis ve tedavisinde Genel cerrahi, Medikal Onkoloji, Kanser Cerrahisi, Genetik Laboratuvarı ve Radyoloji bölümlerimizle  güçlü hekim kadromuz ve sağlık çalışanlarımızla yanınızdayız” dedi.  

 

 
208 Üniversite Arasında İlk 5’teyiz

  Türk yükseköğretim sisteminde bilgi üreten ve aktaran kurumların yıllık olarak değerlendirildiği Yükseköğretim Kurulu (YÖK) “Üniversite İzleme ve Değerlendirme Raporu” yayımlandı. Biruni Üniversitesi, YÖK tarafından

devamını oku
Meme kanseri etkinliğinde buluştuk!

Her 8 kadından biri yaşamı boyunca meme kanserine yakalanma riski taşıyor. Meme kanseri erken evrede tespit edildiğinde tamamen tedavi edilebiliyor. Biruni Üniversite Hastanesi Genel Müdürü Serap Kilerci ULUSAL “Meme kanseri tüm

devamını oku