İletişim Bilgileri

Adres: Beşyol Mh. Eski Londra Asfaltı No:10 Florya – İstanbul
Çağrı Merkezi: 444 8 276 – 0850 811 12 76

İletişim Formu


Biruni Hastanesi Çağrı Merkezi 444 8 276

Sağlığınız için telefonun ucunda, sizin dilinizden anlayan ve size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak Çağrı Merkezi Görevlilerimiz bulunmaktadır. Sağlıkla ilgili her konuda bilgilendirme ve yönlendirmede bulunmak ve polikliniklerimizden randevu almak için 444 8 276 veya 0850 811 12 76 numaralı telefonumuzu arayarak, 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezimizde Sunulan Hizmetlerimiz;

Tüm bölümlerimiz için randevu alabilirsiniz.
Bölümlerimiz ve doktorlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Hizmetlerimiz konusunda fiyat bilgisi edinebilirsiniz.
Kurumlarla olan anlaşmalarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Danışman doktorlarımız aracılığıyla hastalığınızla ilgili doğru bölüme yönlendirilirsiniz.
Hastanemize ulaşım bilgilerini alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Biruni Hastanesi Çağrı Merkezi 444 8 276

İETT Otobüsleri ile

73B – 73F – 89A numaralı otobüsleri kullanılabilirsiniz
Hastanemize en yakın durak 5 dakikalık mesafedeki Polis Okulu durağıdır.

Ayrıntılı bilgi buradan alabilirsiniz : iett.gov.tr

Metrobüs ile

Beylikdüzü veya Zincirlikuyu yönünden bindiğinizde Beşyol Durağında inerek 10 dakikalık bir yürüyüş ile hastanemize ulaşm sağlayabilirsiniz

Özel Araç ile

Avcılar Yönünden

Avcılar Reşit Paşa Cd. yönünden Marmara Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin. Reşit Paşa Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin. D-100 Güney Yanyolu yönünde sağa dönün. D-100 Güney Yanyolu üzerinde kalmak için soldan ilerleyin. Aksaray/Atatürk Havalimanı/Ankara/O-2/E80 yönündeki bağlantı yolunu izlemek için Sol şeridi kullanın. D100/E5 girin. Yanyol/Florya/Sahilyolu çıkışına girin. Beşyol Yanyolu yönünde devam etmek için Orta şeridi kullanın.Sağdaki Beşyol Yanyolu devam edin. Beşyol Yanyolu yönünde devam edin.Florya/Yeşilköy/Yeşilyurt/Sahilyolu yönündeki bağlantı yolunu izlemek için Sağ şeridi kullanın. Yeşilköy Cd. ile birleşmek için Sol şeridi kullanın.Yeşilköy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin. Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Yeşilköy Cd. boyunca ilerleyin. Kavşaktan dönerek ilk sağdaki Eski Londra Asfaltı caddesine girerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Cevizlibağ Yönünden

D100/E5, D-100 Yanyolu, D100/E5 ve D-100 Kuzey Yanyolu rotasını izleyin. D100/E5 yönünden güneybatı yönünde ilerleyin. Merter/Güngören/Sahilyolu çıkışına girin. D-100 Yanyolu girin. D-100 Yanyolu üzerinde kalmak için sağa hafif dönüş yapmak üzere Sağdaki 2 şeridi kullanın. Çatalın solundan devam edin, Atatürk Havalimanı/Edirne/Küçükçekmece tabelalarını takip edin ve D100/E5 üzerine çıkın. Sefaköy çıkışına girin. D-100 Kuzey Yanyolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin. Tokgöz Sk. yönünde devam edin. D-100 Kuzey Yanyolu yönünde devam edin. Florya Kavşağı yönünde devam edin. Florya Kavşağı boyunca ilerlemek için düz devam edin. Florya Kavşağı boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin. Yeşilköy Cd. yönünde devam edin. Yeşilköy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin. Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Yeşilköy Cd. boyunca ilerleyin. Kavşaktan dönerek ilk sağdaki Eski Londra Asfaltı caddesine girerek hastanemize ulaşabilirsiniz.