Sağlığını Düşün”   D vitamini eksikliği; kemik yoğunluğunu da olumsuz etkiler ve kemik hastalıklarına davetiye çıkarır.

İNSAN KAYNAKLARI

Sizi de Biruni Ailesi’ne Bekliyoruz!

2016 yılında hizmet vermeye başlayan Biruni Üniversite Hastanesi, toplam 153 yatak kapasiteli tam teşekküllü bir üniversite hastanesidir. İleri tanı ve tedavi yöntemlerinin yer aldığı, Biruni Üniversite Hastanesi ‘nde, 70’den fazlası hekim olmak üzere 600’e yakın sağlık profesyoneli görev yapmaktadır.

Biruni Üniversite Hastanesi, yakında 65.000 m2’lik alanda, 450 yatak kapasitesi ve en gelişmiş teknolojik alt yapı ile Türkiye ve Dünya’nın en önemli bilim ve sağlık merkezi olarak yeni binasında sağlık hizmeti sunmaya devam edecektir.

Bilgi üretebilen ve bu bilgiyi uygulayabilen sağlık profesyonelleri, sektöre yön veren deneyimli sağlık yöneticileri ve hizmet sorumluluğu yüksek çalışanları ile sektörün öncüleri arasında yer alan üniversite hastanemize siz de katılabilirsiniz.

Aktif durumdaki iş ilanlarımızı Kariyer.net Biruni Üniversite Hastanesi sayfasında inceleyebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Özgeçmişinizi bize doğrudan göndermek isterseniz ise alttaki formdan bize gönderebilirsiniz.