Sağlığını Düşün”    Kalp sağlığınızı korumak için düzenli egzersiz yapın, sağlıklı beslenin ve periyodik sağlık kontrollerinizi aksatmayın.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ VE BAŞHEKİMİMİZ 23 NİSAN’DA KOLTUĞUNU DEVRETTİ

Doğa Koleji öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Biruni Üniversite Hastanesi’nde resim sergisi açtı. Genel Müdürümüz Serap Kilerci Ulusal ve Başhekimimiz Abdullah Sert, öğrencilerin açtığı sergiyi gezdi. İlkokul öğrencileri İlyas İsmailova, Sare Can ve Derin Erdem, genel müdürümüzün ve başhekimimizin koltuğunu devraldı.

 

Çocukların gelecek ile ilgili hayallerini dinleyen Genel Müdürümüz Serap Kilerci Ulusal, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Sizler benim en değerli misafirlerimsiniz. Sizlere güvenimiz ve inancımız tam. Sizleri çok seviyoruz” ifadelerini kullandı.

208 Üniversite Arasında İlk 5’teyiz

  Türk yükseköğretim sisteminde bilgi üreten ve aktaran kurumların yıllık olarak değerlendirildiği Yükseköğretim Kurulu (YÖK) “Üniversite İzleme ve Değerlendirme Raporu” yayımlandı. Biruni Üniversitesi, YÖK tarafından

devamını oku